Jesteś w: Strona Główna

Absolwenci 2014

Za podróżnego bez biletu uważa się takiego podróżnego, który biletu nie posiada.

Trochę historii...

11 listopada 1918 - Polska odzyskała niepodległość

Wpisany przez Dariusz Baranowski
czwartek, 13 listopada 2014 18:03

Obecnie w naszym gimnazjum uczestniczyć można w dwóch konkursach: "Rzuć dymka" oraz "List do Świętego Mikołaja". Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe informacje na temat tych dwóch konkursów.

Dzień Zmarłych
Wpisany przez Jolanta Wirkowska
wtorek, 11 listopada 2014 19:37

Dziewczyny ze Szkolnego Wolontariatu przygotowały wiązanki na Święto Zmarłych na groby w Rutkowszczyźnie i w parku miejskim przy pomniku bohaterów katyńskich - lekarza Łatacza, którym się opiekujemy.

Wyjazd do kina
Wpisany przez Katarzyna Zieniuk
sobota, 18 października 2014 15:49

16 października uczniowie gimnazjum (głównie trzecioklasiści) byli w Multikinie w Białymstoku na głośnym filmie Jana Komasy "Miasto 44". Film wstrząsający, w bardzo realistyczny sposób pokazujący grozę

Mobilne planetarium
Wpisany przez Dorota Korolczuk
wtorek, 11 listopada 2014 19:47

Wszyscy uczniowie gimnazjum brali udział w pokazie multimedialnym mobilnego planetarium. Mogli zaznajomić się z Układem Słonecznym, mapą zimowego nieba nad Polską, powstaniem i historią teleskopu.

Biegi przełajowe
Wpisany przez Anna Pośpiech
wtorek, 28 października 2014 16:56

Indywidualne biegi przełajowe na dystansie 1000m. dziewczęta, oraz 1500m chłopcy w poszczególnych kategoriach wiekowych, odbywały się kolejno: dnia 30.09.2014 r w Szudziałowie ( etap powiatowy),