Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy, ale na szukanie go warto poświęcić życie.

3 IV 1940 - Rozpoczęły się masowe egzekucje polskich jeńców wojennych z obozów w Kozielsku, Ostaszkowie i Starobielsku.

Weronika Laureatką
Aktualności
Wpisany przez Dariusz Baranowski
sobota, 18 kwietnia 2015 07:17

W tegorocznej edycji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Weronika Góryńska została laureatką z historii. Aleksandra Sobieszuk uzyskała tytuł finalistki z chemii i geografii, a Krzysztof Kiszluk został finalistą

Miting
Sport
Wpisany przez Anna Pośpiech
niedziela, 12 kwietnia 2015 11:45

Dnia 26.03 na hali Zespołu Szkól w Suchowoli odbył się III finałowy mityng z serii " XV Spotkań z Królową Sportu" Najciekawsze wyniki naszych uczniów: Lipska Ewelina (mł) wzwyż 1,55 Jabłońska Aleksandra

Sukcesy karateków
Sport
czwartek, 02 kwietnia 2015 08:59

Michał i Adam Grabowscy trenują Oyama Karate od 7 Lat pod kierunkiem Shihana Witolda Choińskiego 5 Dan. Obecny sezon jest bardzo udany. W ostatnich Mistrzostwach Polski Wschodniej

Finał sztafet
Sport
sobota, 18 kwietnia 2015 06:48

W sobotę (11.04) w Przewięzi nad jeziorem Białym, odbyły się Finały Gimnazjady Województwa Podlaskiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych: dziewczęta na dystansie 10x800m,

Mistrzostwa Młodzików
Sport
niedziela, 12 kwietnia 2015 11:40

Dnia 28 marca 2015r w Supraślu, w strugach deszczu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych. Z naszego gimnazjum startowało czterech uczniów: