Jesteś w: Strona Główna

Parada Zdolności

W osobliwych czasach tak samo jak w zwykłych wiadomo, co się godzi.

Trochę historii...

1 III - Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Egzaminy próbne
Wpisany przez Dariusz Baranowski
wtorek, 31 marca 2015 17:12

Po raz kolejny w tym roku szkolnym trzecioklasiści uczestniczyli w próbnych egzaminach gimnazjalnych zmagając się z zadaniami humanistycznymi, matematyczno-przyrodniczymi i językowymi.

Coca Cola Cup
Wpisany przez Anna Pośpiech
poniedziałek, 30 marca 2015 15:50

Dnia 27.03.2015 r. w Augustowie spotkały się drużyny piłkarskie gimnazjalistów ze szkól: PG nr 1 i nr 4 w Augustowie, PG w Białobrzegach, PG Krasnopolu i PG w Suchowoli.Nasze gimnazjum zajęło 4 miejsce.

Rekolekcje szkolne
Wpisany przez Dariusz Baranowski
niedziela, 15 marca 2015 13:23

Od 11 do 13 marca gimnazjaliści uczestniczyli w rekolekcach wielkopostnych, które prowadził ksiądz Wojciech Szubzda z parafii katedralnej Wniebowzięcia Naświętszej Maryi Panny w Białymstoku.

Sukces w turnieju
Wpisany przez Maria Rafałowicz
wtorek, 31 marca 2015 16:26

W dniu 27 marca 2015 w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Sokółce odbyły się powiatowe eliminacje XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom", w którym